Ankara Team Genclik FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 21 ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:53 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» AŞK DERSİ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:51 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KASABANIN YENİSİ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:44 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» DOĞMAMIŞ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:41 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KÖR NOKTA ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:39 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» GERİLİM HATTI ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:34 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» SİZİ SEVİYORUM ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:31 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KIZLAR BİRLİĞİ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:28 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» ROMANTİK KOMEDİ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:24 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:55 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» METRODAN KAÇIŞ ONLİNE FİLM İZLE
Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:48 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
SoNBaHaR (121)
Vista SP2 Türkçe Vote_lcapVista SP2 Türkçe Voting_barVista SP2 Türkçe Vote_rcap 
`KaЧıp GüL (45)
BoRa (39)
ExTRa_CaRaMeL (24)
iDiL (16)
Swarthy" (4)
qhYSeM (1)
Asli (1)
Lucky Star (1)

Vista SP2 Türkçe

YazarMesaj
BoRa
Admin
Admin
BoRa

Vista SP2 Türkçe Empty
MesajKonu: Vista SP2 Türkçe   Vista SP2 Türkçe Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 8:44 pm

Vista SP2 Türkçe

Windows Vista SP2 Türkçe . Tek tıklamada indirip kurarak
daha kararlı bir işletim sistemine sahip olmak ister misiniz? Detaylar,
bu haberde.
Toplu yama paketi olan Service Pack, işletim
sistemlerinin daha kararlı ve güvenli çalışması için kullanıcılara
önemli avantajlar sağlıyor. Windows Vista için yayınlanan ilk hizmet
paketinin (SP1) ardından yayınlanan Service Pack 2, Türkçe dil desteği ile indirilmeye hazır.

İndirme Linkleri

Aşağıda, Windows Vista işletim sisteminize göre uygun olan 2 hizmet paketi bulunuyor;

http://download.microsoft.com/downlo...948465-X86.exe(32 Bit Türkçe)

http://download.microsoft.com/downlo...948465-X64.exe(64 bit Türkçe)

Not: Vista SP 2'den faydalanmak için sisteminize daha önceden SP 1 yüklemiş olmanız gerekiyor. SP 2, SP 1'i maalesef içermiyor.
http://www.ankarateamgenclik.tr.gg

Vista SP2 Türkçe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkçe'mizin En'leri
» E-POSTA larda TÜRKÇE KARAKTER SORUNU
» Windows Vista'ya Format Atmak (Resimli Anlatım)