Ankara Team Genclik FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 21 ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:53 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» AŞK DERSİ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:51 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KASABANIN YENİSİ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:44 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» DOĞMAMIŞ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:41 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KÖR NOKTA ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:39 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» GERİLİM HATTI ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:34 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» SİZİ SEVİYORUM ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:31 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KIZLAR BİRLİĞİ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:28 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» ROMANTİK KOMEDİ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:24 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» KAMPÜSTE ÇIPLAK AYAKLAR ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:55 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

» METRODAN KAÇIŞ ONLİNE FİLM İZLE
Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:48 pm tarafından ExTRa_CaRaMeL

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
SoNBaHaR (121)
Yonca Lodi-Emanet Vote_lcapYonca Lodi-Emanet Voting_barYonca Lodi-Emanet Vote_rcap 
`KaЧıp GüL (45)
Yonca Lodi-Emanet Vote_lcapYonca Lodi-Emanet Voting_barYonca Lodi-Emanet Vote_rcap 
BoRa (39)
ExTRa_CaRaMeL (24)
iDiL (16)
Swarthy" (4)
qhYSeM (1)
Asli (1)
Lucky Star (1)

Yonca Lodi-Emanet

YazarMesaj
Swarthy"
Süper Moderator
Süper Moderator
Swarthy

Yonca Lodi-Emanet Empty
MesajKonu: Yonca Lodi-Emanet   Yonca Lodi-Emanet Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:25 pm

Sen benim içimdeki büyük yangınların adı
Ben senin gecendeki mavi yada günümdeki sarı
Sen benim şehrindeki bütün sokakların adı
Ben senin yüzümdeki çizgi dünündeki anı
Hadi kalk gel bul bi bahane

Birazcık heves biraz Cesaret
İlk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emenet
Hadi kalk gel bul bi bahane
Birazcık heves biraz Cesaret
İlk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emenet...

Yonca Lodi-Emanet
1 sayfadaki 1 sayfası